WP Rocket - en to he_IL translation catalogue (155 entries)

en: %s Update Rollback
he_IL: שחזור גרסא %s

en: %s clear
he_IL: %s נוקה

en: <b>%s</b> can not be deactivated because of <code>%s</code>.
he_IL: אין אפשרות לגבות את <b>%s</b> מהסיבה: <code>%s</code>.

en: <b>%s</b>: A custom permalink structure is required for the plugin to work properly. Please go to <a href="%s">Permalink</a> to configure it.
he_IL: <b>%s</b>: מבנה קישורים מותאם אישית נדרש על-מנת  שתוסף זה יעבוד כראוי. אנא עברו אל <a href="%s">הגדרות מבנה קישורים</a> כדי להגדיר זאת.

en: <b>%s</b>: It seems we don't have <a href="%s" target="_blank">writing permissions</a> on <code>wp-config.php</code> file or the value of the constant <code>WP_CACHE</code> is set to <code>false</code>
he_IL: <b>%s</b>: נדמה כי אין לנו <a href="%s" target="_blank">הרשאות כתיבה</a> עבור הקובץ  <code>wp-config.php</code> או, שהערך של המשתנה <code>WP_CACHE</code> הוא <code>false</code>

en: <b>%s</b>: One or more extensions have been enabled or disabled, do not forget to clear the cache if necessary.
he_IL: <b>%s</b>: הרחבה אחת או יותר הופעלו או כובו. אל תשכח לנקות את זיכרון המטמון אם צריך.

en: <b>%s</b>: The following plugins are not compatible with this plugin and may cause unexpected results:
he_IL: <b>%s</b>: התוספים הבאים אינם תואמים את התוסף הזה ועלולים לגרום לתוצאות בלתי-צפויות:

en: <b>CSS</b> files to exclude from minification:
he_IL: קבצי <b>CSS</b> שלא לצמצם:

en: <b>JS</b> files to be included in the footer during the minification process:
he_IL: קבצי <b>JS</b> להכליל בתחתית העמוד (footer) במהלך תהליך הצמצום:

en: <b>JS</b> files to exclude from minification:
he_IL: קבצי <b>JS</b> שלא לצמצם:

en: <b>JS</b> files with Deferred Loading JavaScript
he_IL: קבצי <b>JS</b> עם טעינת JavaScript דחויה

en: <b>JS</b> files with deferred loading:
he_IL: קבצי <b>JS</b> עם טעינה דחויה:

en: <strong>Note:</strong> Enter the domain names without their protocol, for example: <code>//ajax.googleapis.com</code> without <code>http:</code> (one per line).
he_IL: <strong>הערה:</strong> הזן את שמות הדומיין ללא הפרוטוקול שלהם, לדוגמא: <code>//ajax.googleapis.com</code> ללא <code>http:</code> (אחד לשורה).

en: <strong>Note:</strong> When you update a post or when a comment is posted, the homepage, categories and tags associated with this post are automatically removed from the cache and then recreated by our bot.
he_IL: <strong>הערה:</strong> כאשר אתה מעדכן פוסט או כאשר תגובה מתפרסמת, דף הבית, קטגוריות, ותגיות המשויכים לפוסט זה מוסרים אוטומטית מזיכרון המטמון ולאחר מכן נוצרים מחדש ע&quot;י הרובוט שלנו.

en: <strong>Warning:</strong> This message will popup again and its content may be updated when saving the options
he_IL: <strong>אזהרה:</strong> מסר זה יוקפץ שוב וייתכן ותוכנו יעודכן בעת שמירת ההגדרות

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: Add CNAME
he_IL: הוסף CNAME

en: Add URL
he_IL: הוסף URL

en: Advanced options
he_IL: אפשרויות מתקדמות

en: All files
he_IL: כל הקבצים

en: All languages
he_IL: כל השפות

en: Allows you to request a bot crawl to preload the cache (homepage and its internal links).
he_IL: מאפשר לך לבקש סריקת רובוט לטעינה מראש של זיכרון המטמון (דף הבית וקישוריו הפנימיים).

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WP-Rocket.me or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="%s">support forums</a>.
he_IL: התרחשה שגיאה בלתי צפויה. ייתכן כי ישנה בעיה עם האתר WP-Rocket.me או עם ההגדרות של שרת זה. אם אתה ממשיך לחוות בעיות, אנא נסה את <a href="%s">פורום התמיכה</a>.

en: Author URI:
he_IL: URI מחבר:

en: Author:
he_IL: מחבר:

en: Basic options
he_IL: אפשרויות בסיסיות

en: Be careful, you don't have <a href="%1$s" target="_blank">writing permissions</a> on <b>%3$s</b> cache folder (<code>%2$s</code>). For <b>%3$s</b> works properly, please CHMOD <code>755</code> or <code>775</code> or <code>777</code> this folder.
he_IL: זהירות, אין לך <a href="%1$s" target="_blank">הרשאות כתיבה</a> עבור תיקיית זיכרון מטמון <b>%3$s</b>  (<code>%2$s</code>). כדי ש<b>%3$s</b> יעבוד כראוי, אנא הפעל את פונקציית CHMOD עם קוד <code>775</code>, <code>755</code> או <code>777</code> על תיקייה זו.

en: Be careful, you don't have <a href="%1$s" target="_blank">writing permissions</a> on <b>%3$s</b> domain configuration folder (<code>%2$s</code>). To make <b>%3$s</b> work properly, please CHMOD <code>755</code> or <code>775</code> or <code>777</code> this folder.<br/>When the problem is solved, thank you to save the %3$s options to generate the configuration file.
he_IL: זהירות, אין לך <a href="%1$s" target="_blank">הרשאות כתיבה</a> עבור תיקיית הגדרת דומיין <b>%3$s</b>  (<code>%2$s</code>). כדי ש<b>%3$s</b> יעבוד כראוי, אנא הפעל את פונקציית CHMOD עם קוד <code>775</code>, <code>755</code> או <code>777</code> על תיקייה זו.<br/>כאשר הבעיה נפתרה, נודה לך אם תשמור את אפשרויות %3$s כדי לייצר את קובץ ההגדרות.

en: Be careful, you don't have <a href="%1$s" target="_blank">writing permissions</a> on <b>%3$s</b> minified cache folder (<code>%2$s</code>). To make <b>%3$s</b> work properly, please CHMOD <code>755</code> or <code>775</code> or <code>777</code> this folder.
he_IL: זהירות, אין לך <a href="%1$s" target="_blank">הרשאות כתיבה</a> עבור תיקיית קבצי המטמון המצומצמים <b>%3$s</b>  (<code>%2$s</code>). כדי ש<b>%3$s</b> יעבוד כראוי, אנא הפעל את פונקציית CHMOD עם קוד <code>775</code>, <code>755</code> או <code>777</code> על תיקייה זו.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
he_IL: לפני שתוכל להעלות את קובץ הייבוא שלך, עליך לפתור את השגיאה הבאה:

en: Beta Tester
he_IL: בוחן בטא

en: By default, cache lifespan is 24 hours. This means that once created, the cache files are automatically removed after 24 hours before being recreated.
he_IL: כברירת מחדל, תוקף זיכרון המטמון הוא 24 שעות. זה אומר שברגע שנוצרו, קבצי המטמון מוסרים אוטומטית לאחר 24 שעות לפני שהם נוצרים מחדש.

en: CDN function replaces all URLs of your static files and media (CSS, JS, Images) with the url entered below. This way all your content will be copied to a dedicated hosting or a CDN system <a href="http://www.maxcdn.com/" target="_blank">maxCDN</a>.
he_IL: פונקציונליות CDN מחליפה את כל כתובות הURL של הקבצים הסטטיים והמדיה שלך (CSS, JS ותמונות) עם הURL שהוזן למטה. בצורה זו כל התוכן שלך יועתק למערכת אחסון או CDN ייעודית <a href="http://www.maxcdn.com/" target="_blank">maxCDN</a>.

en: CSS Files minification
he_IL: צמצום קבצי CSS

en: CSS and JavaScript minification
he_IL: צמצום CSS ו-JavaScript

en: Cache pages that use the following query strings (GET parameters):
he_IL: הטמן בזיכרון עמודים אשר משתמשים במחרוזות השאילתה הבאות (פרמטרי GET):

en: Check it to participate in the WP Rocket Beta Program and get earlier access to new versions, thanks in advance.
he_IL: סמן וי להשתתפות בתוכנית הבטא של WP Rocket ולקבל גישה מוקדמת לגרסאות חדשות. תודה מראש.

en: Choose a file from your computer:
he_IL: בחר קובץ מהמחשב שלך:

en: Clear Cache Lifespan
he_IL: תוקף זיכרון מטמון

en: Clear cache
he_IL: נקה זיכרון מטמון

en: Clear the cache for the whole site.
he_IL: נקה את זיכרון המטמון עבור כל האתר.

en: Clear this cache
he_IL: נקה מזיכרון המטמון

en: Clear this post
he_IL: נקה פוסט זה

en: Concatenating files can cause display errors.
he_IL: שרשור קבצים עלול לגרום לשגיאות תצוגה.

en: Concatenation combines all CSS and JavaScript files.
he_IL: שרשור מאגד את כל קבצי הCSS וה-JavaScript.

en: Content Delivery Network options
he_IL: אפשרויות רשת מסירת תוכן (Content Delivery Network)

en: DNS prefetching is a way for browsers to anticipate the DNS resolution of external domains from your site.
he_IL: שליפה מראש של פניות DNS היא דרך עבור דפדפנים לצפות מראש את אבחנת הדומיינים החיצוניים של ה-DNS מהשרת שלך.

en: Deactivate
he_IL: כיבוי

en: Description:
he_IL: תיאור:

en: Docs
he_IL: מסמכים

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Don't cache pages that use the following cookies:
he_IL: אל תטמין בזיכרון עמודים אשר עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) הבאות:

en: Download options
he_IL: אפשרויות הורדה

en: E-mail Address
he_IL: כתובת אימייל

en: Empty the cache of the following pages when updating a post:
he_IL: רוקן את זיכרון המטמון של העמודים הבאים בעת עדכון פוסט:

en: Empty the field to remove it.
he_IL: רוקן את השדה להסרתו.

en: Enable Content Delivery Network.
he_IL: אפשר רשת מסירת תוכן (Content Delivery Network).

en: Enable caching for logged in users.
he_IL: אפשר הטמנה בזיכרון עבור משתמשים מחוברים.

en: Enable caching for mobile devices.
he_IL: אפשר הטמנה בזיכרון עבור מכשירים ניידים.

en: Enable caching for pages with SSL protocol (<code>https://</code>).
he_IL: אפשר הטמנה בזיכרון עבור עמודים עם פרוטוקול SSL (<code>https://</code>).

en: Enter the URL of <b>CSS</b> files to reject (one per line).
he_IL: הזן את כתובות ה-URL של קבצי <b>CSS</b> לדחות (אחת לשורה).

en: Enter the URL of <b>JS</b> files to reject (one per line).
he_IL: הזן את כתובות ה-URL של קבצי <b>JS</b> לדחות (אחת לשורה).

en: Enter the URL of additionnal pages to purge when updating a post (one per line).
he_IL: הזן URL של עמודים נוספים לטהר בעת עדכון פוסט (אחד לשורה).

en: Enter the URL of pages to reject (one per line).
he_IL: הזן את כתובות ה-URL של עמודים לדחות (אחת לשורה).

en: FAQ
he_IL: שאלות נפוצות

en: FAQ's Table of Content
he_IL: תוכן עניינים עבור שאלות נפוצות

en: Files optimisation:<br/><span class="description">(Minification & Concatenation)</span>
he_IL: אופטימיזציה של קבצים:<br/><span class="description">(צמצום ושרשור)</span>

en: Google Fonts minification
he_IL: צמצום גופני גוגל

en: HTML Files minification
he_IL: צמצום קבצי HTML

en: How to use the CDN API?
he_IL: כיצד להשתמש בAPI של CDN?

en: How to use the CDN functionality?
he_IL: כיצד להשתמש בפונקציונליות ה-CDN?

en: How to use the White Label functionality?
he_IL: כיצד להשתמש בפונקציונליות "תווית לבנה"?

en: If the message persists, you have to put the following code in your <code>wp-config.php</code> file so that it works correctly. Click on the field and press Ctrl-A to select all.
he_IL: אם ההודעה ממשיכה להופיע, עליך להכניס את הקוד ה&quot;ל לתוך קובץ <code>wp-config.php</code> שלך כדי שזה יעבוד כראוי. לחץ על השדה ולחץ Ctrl+A כדי לבחור את הכל.

en: If you change anything, the tutorial + FAQ + Support tabs will be hidden.
he_IL: אם תשנה משהו לשוניות ההדרכות, השאלות הנפוצות והתמיכה יוסתרו.

en: If you had <a href="%1$s" target="_blank">writing permissions</a> on <code>%2$s</code> file, <b>%3$s</b> could do this automatically. This is not the case, here is the code you should add in your <code>%2$s</code> file for <b>%3$s</b> to work properly.
he_IL: אם היו לך <a href="%1$s" target="_blank">הרשאות כתיבה</a> עבור הקובץ <code>%2$s</code>, <b>%3$s</b> יכול היה לעשות זאת אוטומטית. מכיוון שאין זה המקרה, להלן הקוד שעליך להוסיף לקובץ <code>%2$s</code> שלך על מנת ש<b>%3$s</b> יעבוד כהלכה.

en: If you had <a href="%1$s" target="_blank">writing permissions</a> on <code>.htaccess</code> file, <b>%2$s</b> could do this automatically. This is not the case, so here are the rewrite rules you have to put in your <code>.htaccess</code> file for <b>%2$s</b> to work correctly. Click on the field and press Ctrl-A to select all.
he_IL: אם היו לך <a href="%1$s" target="_blank">הרשאות כתיבה</a> עבור קובץ <code>.htaccess</code> , <b>%2$s</b> היה יכול לעשות זאת אוטומטית. מכיוון שאין זה המקרה, להלן חוקי השכתוב שעליך להכניס לתוך קובץ <code>.htaccess</code> שלך כדי ש<b>%2$s</b> יעבוד כהלכה. לחץ על השדה ולחץ Ctrl+A כדי לבחור את הכל.

en: Images
he_IL: תמונות

en: In case of any errors we recommend you to turn off this option or watch the following video: <a href="%1$s" class="fancybox">%1$s</a>.
he_IL: במקרה של שגיאות כלשהן אנו ממליצים לכבות אפשרות זו או לצפות בוידאו הבא: <a href="%1$s" class="fancybox">%1$s</a>.

en: Is the version %s causing you some issues? You can ask for a rollback and reinstall the last version you used before.
he_IL: האם גרסא %s גורמת לך בעיות? באפשרותך לבקש שחזור גרסא ולהתקין מחדש את הגרסא האחרונה בה השתמשת קודם לכן.

en: It seems that the <code>%s</code> file is not ours. Save the settings, we will automatically recreate the correct one. If it's still not working, please delete it and save again.
he_IL: נדמה כי הקובץ <code>%s</code> אינו שלנו. שמור את ההגדרות ואנו ניצור מחדש את הקובץ הנכון אוטומטית. אם הבעיה נמשכת, אנא מחק את הקובץ ונסה שנית.

en: JS Files minification
he_IL: צמצום קבצי JS

en: Key: <code>%s</code><br>Email: <i>%s</i>
he_IL: מפתח: <code>%s</code><br>אימייל: <i>%s</i>

en: Last step before enjoying the high performances of our plugin, please <a href="%s">Enter you API key</a> here.
he_IL: צעד אחרון לפני שתהנה מביצועי העל של התוסף שלנו, אנא <a href="%s">הזן את מפתח הAPI שלך</a> כאן.

en: Lazyload:
he_IL: טעינה דחויה (Lazyload):

en: License
he_IL: רישיון

en: License validation
he_IL: אימות רישיון

en: List of query strings which can be cached (one per line).
he_IL: רשימה של מחרוזות שאילתה אשר ניתן להטמין בזיכרון (אחת לשורה).

en: List the names of the cookies (one per line).
he_IL: ציין את שמות העוגיות (אחד לשורה).

en: Logged in user cache:
he_IL: זיכרון מטמון משתמש מחובר:

en: Maximum size: %s
he_IL: גודל מקסימלי: %s

en: Maybe we do not have the writing permissions for <code>%s</code>.
he_IL: ייתכן ואין לנו הרשאות כתיבה עבור  <code>%s</code>.

en: Maybe we do not have writing permissions for <code>%s</code>.
he_IL: ייתכן ואין לנו הרשאות כתיבה עבור <code>%s</code>.

en: Minification removes any spaces and comments present in the CSS and JavaScript files.
he_IL: צמצום מסיר את כל הרווחים וההערות בקבצי הCSS והJS.

en: Mobile cache:
he_IL: זיכרון מטמון mobile:

en: Never cache the following pages:
he_IL: לעולם אל תטמין בזיכרון את העמודים הבאים:

en: Please backup your settings before, use the "Download options" button above.
he_IL: אנא גבה את ההגדרות שלך לפני. השתמש בכפתור "הורד אפשרויות" למעלה.

en: Please enter the API key obtained after your purchase.
he_IL: אנא הזן את מפתח ה-API שקיבלת לאחר הרכישה שלך.

en: Please give us permissions or resolve the problem yourself. Then retry deactivation.
he_IL: אנא תן לנו הרשאות או פתור את הבעיה בעצמך. לאחר מכן נסה שוב לכבות.

en: Plugin Name:
he_IL: שם תוסף:

en: Plugin URI:
he_IL: URI תוסף:

en: Prefetch DNS requests:
he_IL: שליפה מראש של פניות DNS:

en: Preload cache
he_IL: טען זיכרון מטמון מראש

en: Preloading DNS queries
he_IL: טעינת שאילתות DNS מראש

en: Purge this URL
he_IL: מחק URL זה

en: Reinstall v%s
he_IL: התקן מחדש את גרסא %s

en: Replace site's hostname with:
he_IL: החלף את שם מארח האתר ב:

en: Reset White Label values to default
he_IL: אפס ערכי "תווית לבנה" לברירת המחדל

en: SSL cache:
he_IL: זיכרון מטמון SSL:

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings Exporter
he_IL: מייצא ההגדרות

en: Settings Importer
he_IL: מייבא הגדרות

en: Settings imported and saved.
he_IL: ההגדרות יובאו ונשמרו.

en: Settings saved.
he_IL: ההגדרות נשמרו.

en: Specify 0 for unlimited lifetime.
he_IL: הזן 0 עבור תוקף בלתי מוגבל.

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Thank you. Your license has been successfully validated!
he_IL: תודה רבה. רישיונך אומת בהצלחה!

en: The best WordPress performance plugin.
he_IL: תוסף הביצועים הכי מוצלח עבור וורדפרס.

en: The one used for the purchase, in your support account.
he_IL: הכתובת בה השתמשת בעת הרכישה, בחשבון התמיכה שלך.

en: This can be useful if you display your latest tweets or rss feeds in your sidebar, for example.
he_IL: זה יכול להיות שימושי אם אתה מציג את הציוצים האחרונים שלך או RSS בסרגל הצד שלך, לדוגמא.

en: This constant is still defined in <code>wp-config.php</code> file and its value must be set to <code>false</code>.
he_IL: משתנה קבע זה עדיין מוגדר בקובץ  <code>wp-config.php</code> ויש לקבוע את ערכו ל<code>false</code>.

en: This file is not writable and we can not remove these directives.
he_IL: קובץ זה אינו ניתן לכתיבה ולא ניתן להסיר הנחיות אלו.

en: This license key is not accepted.
he_IL: מפתח רישיון זה אינו מקובל.

en: This mechanism reduces the latency of some external files.
he_IL: מנגנון זה מקטין את זמן התגובה של קבצים חיצוניים מסוימים.

en: This mechanism reduces the number of HTTP requests and improves the loading time.
he_IL: מנגנון זה מצמצם את מספר פניות ה-HTTP ומשפר את זמן הטעינה.

en: This mechanism reduces the weight of each file and allows a faster reading of browsers and search engines.
he_IL: מנגנון זה מקטין את המשקל של כל קובץ ומאפשר טעינה מהירה יותר עבור דפדפנים ומנועי חיפוש.

en: This video gives some explanations about how to use the advanced processes of minification and concatenation of CSS and JavaScript files.
he_IL: וידאו זה נותן מספר הסברים לגבי כיצד להשתמש בתהליכים המתקדמים של צמצום ושרשור קבצי CSS ו-JavaScript.

en: This video gives some explanations about our two crawler robots. They generate several cache files in a few seconds.
he_IL: וידאו זה נותן כמה הסברים לגבי שני רובוטי הסריקה שלנו. הם מייצרים מספר קבצי זיכרון מטמון במספר שניות בלבד.

en: This video helps to easily understand the advanced option of "Preloading DNS queries" and the use of the filter <code>rocket_dns_prefetch</code>.
he_IL: וידאו זה עוזר להבין את האפשרות המתקדמת של "טעינת שאילתות DNS מראש" והשימוש בפילטר <code>rocket_dns_prefetch</code>.

en: This video helps to set up a White Label version of WP Rocket.
he_IL: וידאו זה יעזור להגדיר גרסת "תווית לבנה" של WP Rocket.

en: This video helps to set up the two functions <code>get_rocket_cdn_url()</code> and <code>rocket_cdn_url()</code>.
he_IL: וידאו זה עוזר להגדיר את שתי הפונקציות <code>get_rocket_cdn_url()</code> ו-<code>rocket_cdn_url()</code>.

en: This video helps to understand what is the CDN functionality included since WP Rocket 2.1.
he_IL: וידאו זה עוזר להבין מהי פונקציונליות ה-CDN הכלולה מאז WP Rocket 2.1.

en: This website is not allowed.
he_IL: אתר זה אינו מורשה.

en: To fix this you have to set writing permissions for <code>wp-config.php</code> and then save the settings again.
he_IL: כדי לתקן זאת עליך להגדיר הרשאות כתיבה עבור <code>wp-config.php</code>ואז לשמור את ההגדרות בשנית.

en: To learn more about this option and how to use it correctly, we advise you to watch the following video: <a href="%1$s" class="fancybox">%1$s</a>.
he_IL: כדי ללמוד עוד על האפשרות הזו וכיצד להשתמש בה נכון, אנו ממליצים לצפות בוידאו הבא: <a href="%1$s" class="fancybox">%1$s</a>.

en: Tools
he_IL: כלים

en: Tutorials
he_IL: הדרכות

en: Unit of time
he_IL: יחידת זמן

en: Update Rollback
he_IL: שחזור גרסא

en: Upload file and import settings
he_IL: העלה קובץ וייבא הגדרות

en: Wait until this file is loaded?
he_IL: לחכות עד שקובץ זה נטען?

en: Warning:
he_IL: אזהרה:

en: Watch the video
he_IL: צפה בוידיאו

en: White Label
he_IL: תווית לבנה

en: Yes I do!
he_IL: כן אני רוצה!

en: You can add JavaScript files that will be loaded asynchronously at the same time as the page loads.
he_IL: באפשרותך להוסיף קבצי JavaScript שייטענו בצורה אסינכרונית באותו הזמן בו נטען העמוד.

en: You can still force the deactivation by clicking here.
he_IL: אתה עדיין יכול לכפות את הכיבוי ע&quot;י לחיצה כאן.

en: You can use regular expressions (regex).
he_IL: באפשרותך להשתמש בביטויים רגולריים (regex).

en: You cannot add more websites. Upgrade your account.
he_IL: אין באפשרותך להוסיף עוד אתרים. שדרג את החשבון שלך.

en: You must specify the complete URL of the files.
he_IL: עליך לפרט את כתובות ה-URL המלאות של הקבצים.

en: Your license is not valid.
he_IL: הרישון שלך אינו תקף.

en: day(s)
he_IL: יום/ימים

en: hour(s)
he_IL: שעה/ות

en: minute(s)
he_IL: דקה/ות

en: reserved for
he_IL: שמור עבור

en: second(s)
he_IL: שניה/ות
