WP Rocket - en to nl_NL translation catalogue (288 entries)

en: Preload the sitemap from the %s plugin
nl_NL: Preload de sitemap van de %s-plugin

en: We automatically detected the sitemap generated by the %s plugin. You can check the option to preload it.
nl_NL: We hebben de sitemap die gegenereerd is door de %s-plugin automatisch gedetecteerd. Je kunt de optie aanvinken om het te preloaden.

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Clear this cache
nl_NL: Deze cache legen

en: %s Update Rollback
nl_NL: %s-update terugdraaien

en: FAQ's Table of Content
nl_NL: Inhoudsopgave FAQ

en: Save and optimize
nl_NL: Opslaan en optimaliseren

en: Optimize
nl_NL: Optimaliseren

en: Warning:
nl_NL: Waarschuwing:

en: Download options
nl_NL: Downloadopties

en: <b>JS</b> files with Deferred Loading JavaScript
nl_NL: <b>JS</b>-bestanden met uitgesteld laden JavaScript

en: Wait until this file is loaded?
nl_NL: Wachten tot dit bestand is geladen?

en: Add URL
nl_NL: URL toevoegen

en: Replace site's hostname with:
nl_NL: Hostnaam site vervangen door:

en: reserved for
nl_NL: voorbehouden aan

en: All files
nl_NL: Alle bestanden

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Add CNAME
nl_NL: CNAME toevoegen

en: Watch the video
nl_NL: Bekijk de video

en: Basic options
nl_NL: Basisopties

en: Advanced options
nl_NL: Geavanceerde opties

en: Preload
nl_NL: Preloaden

en: White Label
nl_NL: White label

en: License
nl_NL: Licentie

en: The following options help you optimize your database.
nl_NL: De volgende opties helpen je om je database te optimaliseren.

en: Before you do any optimization, please backup your database first because any cleanup done is irreversible!
nl_NL: Voordat je gaat optimalseren, zorg er eerst voor dat je een back-up van je database hebt, want elke gedane opruiming is onomkeerbaar!

en: The following options are for hosting with Varnish cache system.
nl_NL: De volgende opties zijn voor hosting met het Varnish cache systeem.

en: If you don’t know if Varnish is installed on your server, you can ignore these settings.
nl_NL: Als je niet weet of Varnish is geïnstalleerd op je server, kun je deze instellingen negeren.

en: Settings imported and saved.
nl_NL: Instellingen geïmporteerd en opgeslagen.

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
nl_NL: Voordat je je importbestand kunt uploaden, moet je de volgende fout repareren:

en: Choose a file from your computer:
nl_NL: Kies een bestand van je computer:

en: Maximum size: %s
nl_NL: Maximumgrootte: %s

en: Upload file and import settings
nl_NL: Bestand uploaden en instellingen importeren

en: In case of any display errors we recommend to disable the option.
nl_NL: In het geval van weergavefouten, raden we je aan deze optie uit te schakelen.

en: In case of any display errors we recommend following our documentation:
nl_NL: In het geval van weergavefouten, raden we je aan onze documentatie te volgen:

en: You can also <a href="%s">contact our support</a> if you need help implementing that.
nl_NL: Je kunt ook <a href="%s">onze ondersteuning contacteren</a> als je hulp nodig hebt bij h et implementeren.

en: Are you sure?
nl_NL: Weet je het zeker?

en: All fields are required!
nl_NL: Alle velden zijn vereist!

en: CloudFlare Settings
nl_NL: CloudFlare-instellingen

en: Click "Save Changes" to activate the Cloudflare tab.
nl_NL: Klik op "Wijzigingen opslaan" om de CloudFlare-tab te activeren.

en: Transmitting across the galaxy...
nl_NL: Bezig met overdracht...

en: Unable to transmit
nl_NL: Overdracht mislukt

en: It seems that communications with Mission Control are temporarily down....please submit a support ticket while our Rocket Scientists fix the issue.
nl_NL: Het lijkt erop dat er geen communicatie mogelijk is met de verkeersleiding....dien alsjeblieft een support ticket in zodat onze  raketwetenschappers dit probleem kunnen oplossen.

en: Get help from a rocket scientist
nl_NL: Krijg hulp van een raketwetenschapper

en: Last steps before contacting us
nl_NL: Laatste stappen voordat je contact met ons opneemt

en: You have to read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a> and to agree to send informations relative to your website to submit a support ticket.
nl_NL: Om een support ticket in te kunnen sturen dien je eerst <a href="%s" target="_blank">deze documentatie</a> te lezen en dien je akkoord te gaan met het verzenden van informatie over je website.

en: Transmission Received!
nl_NL: Overdracht ontvangen!

en: We've received your ticket and will reply back within a few hours!
nl_NL: We hebben je ticket ontvangen en zullen binnen een paar uur reageren!

en: We answer every ticket so check your spam if you don't hear from us.
nl_NL: We beantwoorden altijd elk ticket. Controleer je spam-folder als je niets hoort van ons.

en: Oh dear, someone's been naughty...
nl_NL: Oh oh, iemand is stout geweest...

en: Well, well, looks like you've got yourself a "nulled" version! We don't provide support to hackers or pirates, so you will need a valid license to proceed.
nl_NL: Oeps, het lijkt erop dat je een "nulled" versie hebt gebruikt! Je hebt een geldige licentie nodig om door te kunnen gaan: we bieden geen ondersteuning aan hackers of piraten.

en: Click below to buy a license with a 20% discount automatically applied.
nl_NL: Klik hieronder om een licentie aan te schaffen met 20% korting.

en: Buy It Now!
nl_NL: Koop het nu!

en: Uh-oh, you're out of fuel!
nl_NL: Oeps, je hebt geen brandstof meer!

en: To keep your Rocket running with access to support, <strong>you'll need to renew your license</strong>.
nl_NL: <strong>Je moet je licentie vernieuwen</strong> om je raket draaiden te houden, inclusief toegang tot de helpdesk.

en: Click below to renew with a <strong>discount of 50%</strong> automatically applied!
nl_NL: Klik hieronder om je licentie te vernieuwen met <strong>50% korting</strong>!

en: I re-synchronize now!
nl_NL: Ik ga nu opnieuw synchroniseren!

en: Yes, I'm sure!
nl_NL: Ja, ik weet het zeker!

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Clear cache
nl_NL: Cache legen

en: Cache Options
nl_NL: Cache-opties

en: Never cache this page
nl_NL: Deze pagina nooit cachen

en: Activate these options on this post:
nl_NL: Deze opties voor dit bericht activeren:

en: Images LazyLoad
nl_NL: LazyLoad afbeeldingen

en: Iframes & Videos LazyLoad
nl_NL: LazyLoad iframes en video's

en: HTML Minification
nl_NL: HTML-verkleining

en: CSS Minification
nl_NL: CSS-verkleining

en: JS Minification
nl_NL: JS-verkleining

en: Activate first the %s option.
nl_NL: Activeer eerst de %s-optie.

en: <strong>Note:</strong> These options aren't applied if you added this post in the "Never cache the following pages" option.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> deze opties worden niet toegepast als je dit bericht hebt toegevoegd aan de "De volgende pagina's nooit cachen"-optie.

en: Prefetch DNS requests:
nl_NL: DNS-aanvragen prefetchen:

en: DNS prefetching is a way for browsers to anticipate the DNS resolution of external domains from your site.
nl_NL: DNS prefetching is een manier voor browsers om te anticiperen op de DNS-resolutie van externe domein van je site.

en: This mechanism reduces the latency of some external files.
nl_NL: Dit mechanisme vermindert de latency van sommige externe bestanden.

en: To learn more about this option and how to use it correctly, we advise you to watch the following video: <a href="%1$s" class="fancybox">%1$s</a>.
nl_NL: Om meer te weten te komen over deze optie en hoe deze juist te gebruiken, adviseren we je om de volgende video te bekijken: <a href="%1$s" class="fancybox">%1$s</a>.

en: <strong>Note:</strong> Enter the domain names without their protocol, for example: <code>//ajax.googleapis.com</code> without <code>http:</code> (one per line).
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> vul de domeinnamen in zonder hun protocol, bijvoorbeeld: <code>//ajax.googleapis.com</code> zonder <code>http:</code> (één per regel).

en: Empty the cache of the following pages when updating a post:
nl_NL: Leeg de cache van de volgende pagina's wanneer een bericht is bijgewerkt:

en: Enter the URL of additionnal pages to purge when updating a post (one per line).
nl_NL: Vul de URL van aanvullende te verwijderen pagina's in wanneer een bericht wordt bijgewerkt (één per regel).

en: You can use regular expressions (regex).
nl_NL: Je kunt reguliere expressies gebruiken (regex).

en: <strong>Note:</strong> When you update a post or when a comment is posted, the homepage, categories and tags associated with this post are automatically removed from the cache and then recreated by our bot.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> wanneer je een bericht bijwerkt of wanneer een reactie is geplaatst, de startpagina, categorieën en geassocieerde tags van dit bericht zullen automatisch worden verwijderd uit de cache en dan opnieuw worden aangemaakt door onze bot.

en: Never cache the following pages:
nl_NL: De volgende pagina's nooit cachen:

en: Enter the URL of pages to reject (one per line).
nl_NL: Vul de URL van pagina's in om af te wijzen (één per regel).

en: <strong>Note:</strong> The cart and checkout pages are auto-excluded from the cache for WooCommerce, Easy Digital Download, iThemes Exchange, Jigoshop & WP-Shop.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> de winkelwagen- en afrekenpagina's zijn automatisch uitgesloten van de cache voor WooCommerce, Easy Digital Download, iThemes Exchange, Jigoshop & WP-Shop.

en: Don't cache pages that use the following cookies:
nl_NL: Pagina's die de volgende cookies gebruiken niet cachen:

en: List the names of the cookies (one per line).
nl_NL: Som de namen van de cookies op (één per regel).

en: Cache pages that use the following query strings (GET parameters):
nl_NL: Cache pagina's die de volgende query strings gebruiken (GET-parameters):

en: List of query strings which can be cached (one per line).
nl_NL: Lijst met query strings welke kunnen worden gecached (één per regel).

en: Never send cache pages for these user agents:
nl_NL: Nooit cachepagina's sturen naar deze user agents:

en: Enter the user agents name to reject (one per line).
nl_NL: Vul de naam van de te negeren user agent in (één per regel).

en: Reducing the number of minified files in one file on:
nl_NL: Beperkt het aantal verkleinde bestanden in één bestand tot:

en: CSS Files minification
nl_NL: Verkleining CSS-bestanden

en: JS Files minification
nl_NL: Verkleining JS-bestanden

en: <strong>Note:</strong> We combine the minified files in little groups <strong>to ensure the best compatibility and better performance</strong>.
nl_NL: <strong>Let op:</strong> om de <strong>best mogelijke prestaties</strong> te garanderen combineren we verschillende verkleinde bestanden in kleine groepen

en: However <strong>you can force the minification to create only 1 file</strong> by activating this option.
nl_NL: Door deze optie in te schakelen worden <strong>verkleinde bestanden altijd samengevoegd tot 1 bestand</strong>.

en: But it's not recommended to do that because <strong>you won't take advantage of the parallelization of the download</strong>: it's faster to download 4 files in parallel rather than one big file.
nl_NL: We raden dit achter af omdat je dan <strong>niet profiteert van parallel downloads</strong>: het is sneller om 4 kleinere bestanden paralel aan elkaar te downloaden dan om 1 groot bestand in één keer te downloaden.

en: Depending to your server configuration, these options can break your website. If you have any issues, you must deactivate it!
nl_NL: Het inschakelen van deze optie kan, afhankelijk van de instellingen van de server, ervoor zorgen dat je website niet meer werkt. Als je problemen ervaart, dien je deze optie uit te schakelen.

en: <b>CSS</b> files to exclude from minification:
nl_NL: Uit te sluiten <b>CSS</b>-bestanden van verkleining:

en: Enter the URL of <b>CSS</b> files to reject (one per line).
nl_NL: Vul de URL van <b>CSS</b>-bestanden in om af te wijzen (één per regel).

en: <b>JS</b> files to exclude from minification:
nl_NL: Uit te sluiten <b>JS</b>-bestanden van verkleining:

en: Enter the URL of <b>JS</b> files to reject (one per line).
nl_NL: Vul de URL van <b>JS</b>-bestanden in om af te wijzen (één per regel).

en: <b>JS</b> files to be included in the footer during the minification process:
nl_NL: <b>JS</b>-bestanden die worden bijgevoegd in de footer tijdens het verkleiningsproces:

en: Empty the field to remove it.
nl_NL: Leeg het veld om het te verwijderen.

en: You must specify the complete URL of the files.
nl_NL: Je moet de complete URL van de bestanden specificeren.

en: <b>JS</b> files with deferred loading:
nl_NL: <b>JS</b>-bestanden met uitgesteld laden:

en: You can add JavaScript files that will be loaded asynchronously at the same time as the page loads.
nl_NL: Je kunt JavaScript-bestanden toevoegen die asynchroon worden geladen samen met het laden van de pagina.

en: License validation
nl_NL: Validatie licentie

en: API Key
nl_NL: API-sleutel

en: Please enter the API key obtained after your purchase.
nl_NL: Vul de ontvangen API-sleutel na aankoop in.

en: E-mail Address
nl_NL: E-mailadres

en: The one used for the purchase, in your support account.
nl_NL: De ene gebruikt voor de aankoop, in je ondersteuningsaccount.

en: Lazyload on images
nl_NL: Lazyload voor afbeeldingen

en: Iframes & Videos
nl_NL: Iframes & video's

en: Lazyload on iframes and videos
nl_NL: Lazyload voor iframes en video's

en: LazyLoad displays images, iframes and videos on a page only when they are visible to the user.
nl_NL: Lazyload zorgt ervoor dat afbeeldingen, iframes en video's op een pagina pas worden weergegeven wanneer deze zichtbaar zijn voor gebruiker.

en: This mechanism reduces the number of HTTP requests and improves the loading time.
nl_NL: Dit mechanisme vermindert het aantal HTTP-aanvragen en verbetert de laadtijd.

en: Files optimisation:<br/><span class="description">(Minification & Concatenation)</span>
nl_NL: Optimalisatie bestanden:<br/><span class="description">(Verkleining & aaneenschakeling)</span>

en: HTML Files minification
nl_NL: Verkleining HTML-bestanden

en: Google Fonts minification
nl_NL: Verkleining Google Fonts

en: Minification removes any spaces and comments present in the CSS and JavaScript files.
nl_NL: Verkleining verwijdert alle ruimtes en opmerkingen aanwezig in de CSS- en JavaScript-bestanden.

en: This mechanism reduces the weight of each file and allows a faster reading of browsers and search engines.
nl_NL: Dit mechanisme vermindert het gewicht van elk bestand en maakt het mogelijk dat browsers en zoekmachines sneller lezen.

en: Concatenation combines all CSS and JavaScript files.
nl_NL: Aaneenschakeling combineert alle CSS- en JavaScript-bestanden.

en: Concatenating files can cause display errors.
nl_NL: Bestanden aaneenschakelen kan weergavefouten veroorzaken.

en: In case of any errors we recommend you to turn off this option or watch the following video: <a href="%1$s" class="fancybox">%1$s</a>.
nl_NL: In het geval van fouten raden we je aan om deze optie uit te schakelen of de volgende video te bekijken: <a href="%1$s" class="fancybox">%1$s</a>.

en: Mobile cache:
nl_NL: Mobiele cache:

en: Enable caching for mobile devices.
nl_NL: Caching voor mobiele apparaten inschakelen.

en: Create a caching file for mobile visitors.
nl_NL: Cachingbestand aanmaken voor mobiele bezoekers.

en: If you are using one of these plugins, you must activate this option: %l
nl_NL: Als je een van deze plugins gebruikt, moet je deze optie activeren: %l

en: Enable caching for WordPress feeds.
nl_NL: Caching voor WordPress-feeds inschakelen.

en: Logged in user cache:
nl_NL: Ingelogde gebruiker-cache:

en: Enable caching for logged in users.
nl_NL: Caching voor ingelogde gebruikers inschakelen.

en: SSL cache:
nl_NL: SSL-cache:

en: Enable caching for pages with SSL protocol (<code>https://</code>).
nl_NL: Caching voor pagina's met SSL-protocol (<code>https://</code>) inschakelen.

en: Emojis:
nl_NL: Emoji's:

en: Replace emojis with default WordPress smileys.
nl_NL: Emoji's vervangen door standaard WordPress smileys.

en: <strong>Note:</strong> By activating this option, you will reduce the number of external HTTP requests.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> door deze optie te activeren, verminder je het aantal externe HTTP-aanvragen.

en: Clear Cache Lifespan
nl_NL: Levensduur cache legen

en: Unit of time
nl_NL: Tijdseenheid

en: second(s)
nl_NL: seconde(n)

en: minute(s)
nl_NL: minu(u)t(en)

en: hour(s)
nl_NL: u(u)r(en)

en: day(s)
nl_NL: dag(en)

en: By default, cache lifespan is 24 hours. This means that once created, the cache files are automatically removed after 24 hours before being recreated.
nl_NL: Standaard, is de cache-levensduur 24 uur. Dit betekent dat wanneer deze is aangemaakt, de cache-bestanden automatisch worden verwijderd na 24 uur, voordat deze opnieuw worden aangemaakt.

en: This can be useful if you display your latest tweets or rss feeds in your sidebar, for example.
nl_NL: Dit kan handig zijn als je je laatste tweets of rss-feeds wilt tonen in je sidebar, bijvoorbeeld.

en: Specify 0 for unlimited lifetime.
nl_NL: Specificeer 0 voor onbeperkte levensduur.

en: Content Delivery Network options
nl_NL: Content Delivery Network-opties

en: Enable CloudFlare settings tab.
nl_NL: CloudFlare-instellingen-tab inschakelen.

en: This option allows you to configure some CloudFlare settings like development mode, purge cache and a recommended configuration.
nl_NL: Deze optie geeft je de mogelijkheden om enkele CloudFlare-instellingen te configureren, zoals ontwikkelmodus, cache purgen en een aangeraden configuratie.

en: <strong>Note:</strong> If you are using CloudFlare, configure the options in the CloudFlare tab. The CDN settings below <strong>do not apply</strong> to CloudFlare.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> als je CloudFlare gebruikt, configureer dan de opties in de CloudFlare-tab. De CDN-instellingen hieronder <strong>worden niet toegepast</strong> bij CloudFlare.

en: Enable Content Delivery Network.
nl_NL: Content Delivery Network inschakelen.

en: CDN function replaces all URLs of your static files and media (CSS, JS, Images) with the url entered below. This way all your content will be copied to a dedicated hosting or a CDN system <a href="http://www.maxcdn.com/" target="_blank">maxCDN</a>.
nl_NL: CDN-functie vervangt alle URL's van je statische bestanden en media (CSS, JS, afbeeldingen) met de hieronder ingevulde url. Op deze manier zal al je inhoud worden gekopieerd naar een dedicated hosting of een CDN-systeem <a href="http://www.maxcdn.com/" target="_blank">maxCDN</a>.

en: Disable CDN on HTTPS pages.
nl_NL: CDN op HTTPS-pagina's uitschakelen.

en: Rejected files:
nl_NL: Geweigerde bestanden:

en: Specify the URL files that should not use the CDN. (one per line).
nl_NL: Specificeer de URL van bestanden die de CDN niet moeten gebruiken (één per regel).

en: CloudFlare Account Email
nl_NL: Accounte-mailadres CloudFlare

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Development Mode
nl_NL: Ontwikkelaarsmodus

en: Off
nl_NL: Uit

en: On
nl_NL: Aan

en: Auto enable the optimal CloudFlare settings
nl_NL: Optimale CloudFlare-instellingen automatische inschakelen

en: Auto enable the optimal CloudFlare settings (props WP Rocket)
nl_NL: De meest optimale CloudFlare-instellingen automatisch inschakelen (props WP Rocket)

en: No
nl_NL: Nee

en: Yes
nl_NL: Ja

en: We select the best CloudFlare configuration for speed, performance grade and compatibility.
nl_NL: Wij selecteren de beste CloudFlare-configuratie voor snelheid, prestatievermogen en compatibiliteit.

en: Immediately purge cached resources for your website. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>
nl_NL: Direct gecachete middelen voor je website purgen. <a href="%s" target="_blank">Meer weten</a>

en: Database Optimization
nl_NL: Database optimalisatie

en: Revisions
nl_NL: Revisies

en: Cleanup revisions
nl_NL: Revisies opruimen

en: %d revision in your database. | %d revisions in your database.
nl_NL[0]: %d revisie in je database.
nl_NL[1]: %d revisies in je database.

en: Auto Drafts
nl_NL: Automatische concepten

en: Cleanup auto drafts
nl_NL: Automatische concepten opruimen

en: %d draft in your database. | %d drafts in your database.
nl_NL[0]: %d concept in je database.
nl_NL[1]: %d concepten in je database.

en: Trashed posts
nl_NL: Verwijderde berichten

en: Cleanup trashed posts
nl_NL: Verwijderde berichten opruimen

en: %d trashed post in your database. | %d trashed posts in your database.
nl_NL[0]: %d verwijderd bericht in je database.
nl_NL[1]: %d verwijderde berichten in je database.

en: Comments cleanup:
nl_NL: Reacties opruimen:

en: Spam comments
nl_NL: Spamreacties

en: Cleanup spam comments
nl_NL: Spamreacties opruimen

en: %d spam comment in your database. | %d spam comments in your database.
nl_NL[0]: %d spamreactie in je database.
nl_NL[1]: %d spamreacties in je database.

en: Trashed comments
nl_NL: Verwijderde reacties

en: Cleanup trashed comments
nl_NL: Verwijderde reacties opruimen

en: %d trashed comment in your database. | %d trashed comments in your database.
nl_NL[0]: %d verwijderde reactie in je database.
nl_NL[1]: %d verwijderde reacties in je database.

en: Database cleanup:
nl_NL: Database opruimen:

en: Optimize tables
nl_NL: Tabellen optimaliseren

en: Optimize database tables
nl_NL: Databasetabellen optimaliseren

en: %d table to optimize in your database. | %d tables to optimize in your database.
nl_NL[0]: %d tabel om te optimaliseren in je database.
nl_NL[1]: %d tabellen om te optimaliseren in je database.

en: Automatic cleanup:
nl_NL: Automatische opruimen:

en: Schedule automatic cleanup
nl_NL: Automatisch opruimen inplannen

en: Schedule an automatic cleanup of the database
nl_NL: Plan automatisch opruimen van de database in

en: Frequency
nl_NL: Frequentie

en: Frequency for the automatic cleanup
nl_NL: Frequentie van het automatische opruimen

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: If you made any change to the settings, use the save and optimize button
nl_NL: Als je wijzigingen hebt aangebracht aan de instellingen, gebruik dan de opslaan en optimaliseren-knop

en: Preload options
nl_NL: Preload opties

en: Activate preload bot:
nl_NL: Preload bot activeren:

en: Manual
nl_NL: Handmatig

en: Activate manual preload (from admin bar or Tools tab of WP Rocket)
nl_NL: Handmatig preloaden activeren (via beheerdersbalk of Tools-tab van WP Rocket)

en: Automatic
nl_NL: Automatisch

en: WP Rocket uses a bot to preload your content and create the cached files. You can deactivate it if you need to.
nl_NL: WP Rocket gebruikt een bot om je inhoud te preloaden en maakt de gecachte bestanden aan. Je kunt dit deactiveren als je wilt.

en: Automatic preload is launched after you add/update content on your website.
nl_NL: Automatisch preloaden wordt geactiveerd nadat je inhoud hebt toegevoegd/bijgewerkt voor je website.

en: Activate the sitemap preloading
nl_NL: Sitemap preloading activeren

en: Depending on your server, it might be necessary to set a higher value to prevent any overload. Default is 500ms.
nl_NL: Afhankelijk van je server, is het misschien nodig om een hogere waarde in te stellen om overbelasting te voorkomen. Standaard is 500ms.

en: XML sitemaps to use for preloading:
nl_NL: XML sitemaps te gebruiken voor preloading:

en: Sitemap files to use for preloading
nl_NL: Sitemapbestanden te gebruiken voor preloading

en: The sitemap files to use for preloading the cache
nl_NL: Sitemapbestanden te gebruiken voor het preloaden van de cache

en: Enter the URL of the XML sitemap files (one per line).
nl_NL: Vul de URL van het/de XML sitemapbestand(en) in (een per regel).

en: Summary
nl_NL: Samenvatting

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Please let us know how we will recognize the issue or can reproduce the issue. What is supposed to happen, and what is actually happening instead?
nl_NL: Laat ons alsjeblieft weten hoe we dit probleem kunnen herkennen of reproduceren. Wat zou er moeten gebeuren, en wat gebeurt er inplaats daarvan?

en: e.g. At the bottom of the post there are related posts which are supposed to have thumbnails, but no thumbnails are displaying.
nl_NL: Bijvoorbeeld: onderaan het bericht staan gerelateerde berichten, die getoond dienen te woorden als miniatuur-afbeeldingen. Er wordt echter niets weergegeven.

en: I've read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a>, and I agree to allow WP Rocket to automatically detect my WordPress version and list of enabled plugins when I submit this form.
nl_NL: Ik heb de <a href="%s" target="_blank">documentatie</a> gelezen en ik begrijp en accepteer dat WP Rocket automatische informatie over mijn WordPress versie en geactiveerde plugins zal verzenden met dit formulier.

en: Submit the ticket
nl_NL: Ticket versturen

en: Beta Tester
nl_NL: Beta tester

en: Yes I do!
nl_NL: Ja, doe ik!

en: Check it to participate in the WP Rocket Beta Program and get earlier access to new versions, thanks in advance.
nl_NL: Bekijk het om mee te doen aan het WP Rocket Beta-programma en verkrijg eerder toegang tot nieuwe versies, alvast bedankt.

en: Clear the cache for the whole site.
nl_NL: De cache legen voor de gehele site.

en: Preload cache
nl_NL: Cache preloaden

en: Purge OPcache
nl_NL: OPcache legen

en: Settings Exporter
nl_NL: Instellingen-exporter

en: Settings Importer
nl_NL: Instellingen-importer

en: Please backup your settings before, use the "Download options" button above.
nl_NL: Back-up je instellingen voordat je de "Opties downloaden"-knop hierboven gebruikt.

en: Update Rollback
nl_NL: Update terugdraaien

en: Reinstall v%s
nl_NL: v%s opnieuw installeren

en: Is the version %s causing you some issues? You can ask for a rollback and reinstall the last version you used before.
nl_NL: Geeft de versie %s je wat problemen? Je kunt een terugdraaiactie aanvragen en de laatst gebruikte versie hiervoor opnieuw installeren.

en: This video gives some explanations about our two crawler robots. They generate several cache files in a few seconds.
nl_NL: Deze video geeft wat uitleg over onze twee crawler-robots. Zij genereren enkele cache-bestanden in een paar seconden.

en: CSS and JavaScript minification
nl_NL: CSS- en JavaScript-verkleining

en: This video gives some explanations about how to use the advanced processes of minification and concatenation of CSS and JavaScript files.
nl_NL: Deze video geeft wat uitleg over hoe je de geavanceerde processen van verkleining en aaneenschakeling van CSS- en JavaScript-bestanden moet gebruiken.

en: Preloading DNS queries
nl_NL: DNS-queries preloaden

en: This video helps to easily understand the advanced option of "Preloading DNS queries" and the use of the filter <code>rocket_dns_prefetch</code>.
nl_NL: Deze video helpt bij het makkelijk begrijpen van de geavanceerde optie "DNS queries preloaden" en het gebruik van de filter <code>rocket_dns_prefetch</code>.

en: How to use the White Label functionality?
nl_NL: Hoe de White label-functionaliteit te gebruiken?

en: This video helps to set up a White Label version of WP Rocket.
nl_NL: Deze video helpt bij het instellen van een White label-versie van WP Rocket.

en: How to use the CDN functionality?
nl_NL: Hoe de CDN-functionaliteit te gebruiken?

en: This video helps to understand what is the CDN functionality included since WP Rocket 2.1.
nl_NL: Deze video helpt met het begrijpen wat de CDN-functionaliteit is die sinds WP Rocket 2.1 is opgenomen.

en: How to use the CDN API?
nl_NL: Hoe de CDN-API te gebruiken?

en: This video helps to set up the two functions <code>get_rocket_cdn_url()</code> and <code>rocket_cdn_url()</code>.
nl_NL: Deze video helpt met het instellen van de twee functies <code>get_rocket_cdn_url()</code> en <code>rocket_cdn_url()</code>.

en: Varnish Caching Purge
nl_NL: Varnish Caching legen

en: Enable the Varnish caching auto-purge.
nl_NL: Auto-legen Varnish caching inschakelen.

en: The Varnish cache will be purged each time WP Rocket cache needs to be cleared to avoid conflict.
nl_NL: De Varnish cache zal worden gepurged elke keer dat WP Rocket cache moet worden geleegd om conflicten te voorkomen.

en: <strong>Note:</strong> If your server is using %sVarnish%s, you must activate this option.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> als je server %sVarnish%s gebruikt, moet je deze optie activeren.

en: Plugin Name:
nl_NL: Naam plugin:

en: Plugin URI:
nl_NL: URL plugin:

en: Description:
nl_NL: Beschrijving:

en: Author:
nl_NL: Auteur:

en: Author URI:
nl_NL: URL auteur:

en: Reset White Label values to default
nl_NL: White label-waarden herstellen naar standaard

en: If you change anything, the tutorial + FAQ + Support tabs will be hidden.
nl_NL: Als je iets wijzigt, zullen de tutorial + FAQ + ondersteuning-tabs verborgen zijn.

en: <b>%s</b> can not be deactivated because of <code>%s</code>.
nl_NL: <b>%s</b> kan niet worden gedeactiveerd vanwege <code>%s</code>.

en: This constant is still defined in <code>wp-config.php</code> file and its value must be set to <code>false</code>.
nl_NL: Deze constante is nog steeds gedefinieerd in <code>wp-config.php</code>-bestand en de waarde moet worden ingesteld op <code>false</code>.

en: Maybe we do not have the writing permissions for <code>%s</code>.
nl_NL: Misschien hebben we niet de schrijfrechten voor <code>%s</code>.

en: Please give us permissions or resolve the problem yourself. Then retry deactivation.
nl_NL: Geef ons rechten of los het probleem handmatig op. Probeer dan nogmaals deactivering.

en: This file is not writable and we can not remove these directives.
nl_NL: Dit bestand is niet schrijfbaar en we deze richtlijnen niet verwijderen.

en: Maybe we do not have writing permissions for <code>%s</code>.
nl_NL: Misschien hebben we geen schrijfrechten voor <code>%s</code>.

en: You can still force the deactivation by clicking here.
nl_NL: Je kunt de deactivatie nog steeds forceren door hier te klikken.

en: <b>%s</b>: One or more extensions have been enabled or disabled, do not forget to clear the cache if necessary.
nl_NL: <b>%s</b>: Eén of meer extensies zijn in- of uitgeschakeld, vergeet de cache niet te legen indien nodig.

en: <b>%s</b>: The following plugins are not compatible with this plugin and may cause unexpected results:
nl_NL: <b>%s</b>: De volgende plugins zijn niet compatibel met deze plugin en kunnen onverwachte resultaten veroorzaken:

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: <b>%s</b>: A custom permalink structure is required for the plugin to work properly. Please go to <a href="%s">Permalink</a> to configure it.
nl_NL: <b>%s</b>: een aangepaste permalink-structuur is vereist om de plugin goed te laten werken. Ga naar <a href="%s">Permalink</a> om het te configureren.

en: <b>%s</b>: It seems we don't have <a href="%s" target="_blank">writing permissions</a> on <code>wp-config.php</code> file or the value of the constant <code>WP_CACHE</code> is set to <code>false</code>
nl_NL: <b>%s</b>: Het lijkt erop dat we geen <a href="%s" target="_blank">schrijfpermissies</a> hebben voor het <code>wp-config.php</code>-bestand of de waarde van de constante <code>WP_CACHE</code> is ingesteld op <code>false</code>

en: To fix this you have to set writing permissions for <code>wp-config.php</code> and then save the settings again.
nl_NL: Om dit op te lossen, moet je schrijfrechten instellen voor <code>wp-config.php</code> en dan de instellingen opnieuw opslaan.

en: If the message persists, you have to put the following code in your <code>wp-config.php</code> file so that it works correctly. Click on the field and press Ctrl-A to select all.
nl_NL: Als het bericht blijft, moet je de volgende code in je <code>wp-config.php</code>-bestand zetten, zodat het goed werkt. Klik op het veld en druk op Ctrl-A om alles te selecteren.

en: If you had <a href="%1$s" target="_blank">writing permissions</a> on <code>%2$s</code> file, <b>%3$s</b> could do this automatically. This is not the case, here is the code you should add in your <code>%2$s</code> file for <b>%3$s</b> to work properly.
nl_NL: Als je <a href="%1$s" target="_blank">schrijfrechten</a> had op het <code>%2$s</code>-bestand, kon <b>%3$s</b> dit automatisch doen. Dit is niet het geval, hier is de code die je toe moet voegen in je <code>%2$s</code>-bestand om <b>%3$s</b> goed te laten werken.

en: It seems that the <code>%s</code> file is not ours. Save the settings, we will automatically recreate the correct one. If it's still not working, please delete it and save again.
nl_NL: Het lijkt erop dat het <code>%s</code>-bestand niet van ons is. Sla de instellingen op, we zullen automatisch de juiste opnieuw aanmaken. Als het nog steeds niet werkt, verwijder het en sla nogmaals op.

en: If you had <a href="%1$s" target="_blank">writing permissions</a> on <code>.htaccess</code> file, <b>%2$s</b> could do this automatically. This is not the case, so here are the rewrite rules you have to put in your <code>.htaccess</code> file for <b>%2$s</b> to work correctly. Click on the field and press Ctrl-A to select all.
nl_NL: Als je  <a href="%1$s" target="_blank">schrijfrechten</a> had op het <code>.htaccess</code>-bestand, kon <b>%2$s</b> die automatisch doen. Dit is niet het geval, dus hier zijn de rewrite-regels die je in je <code>.htaccess</code>-bestand moet zetten om <b>%2$s</b> goed te laten werken. Klik op het veld en druk op Ctrl-A om alles te selecteren.

en: <strong>Warning:</strong> This message will popup again and its content may be updated when saving the options
nl_NL: <strong>Waarschuwing:</strong> dit bericht zal opnieuw worden getoond en de inhoud kan worden bijgewerkt bij het opslaan van de opties

en: Be careful, you don't have <a href="%1$s" target="_blank">writing permissions</a> on <b>%3$s</b> domain configuration folder (<code>%2$s</code>). To make <b>%3$s</b> work properly, please CHMOD <code>755</code> or <code>775</code> or <code>777</code> this folder.<br/>When the problem is solved, thank you to save the %3$s options to generate the configuration file.
nl_NL: Wees voorzichtig, je hebt geen <a href="%1$s" target="_blank">schrijfrechten</a> op <b>%3$s</b> domeinconfiguratie-map (<code>%2$s</code>). Om <b>%3$s</b> goed te laten werken, CHMOD deze map <code>755</code> of <code>775</code> of <code>777</code>.<br/>Wanneer het probleem is opgelost, sla de %3$s-opties op om het configuratiebestand te genereren.

en: Be careful, you don't have <a href="%1$s" target="_blank">writing permissions</a> on <b>%3$s</b> cache folder (<code>%2$s</code>). For <b>%3$s</b> works properly, please CHMOD <code>755</code> or <code>775</code> or <code>777</code> this folder.
nl_NL: Wees voorzichtig, je hebt geen <a href="%1$s" target="_blank">schrijfrechten</a> op <b>%3$s</b> cache-map (<code>%2$s</code>). Om <b>%3$s</b> goed te laten werken, CHMOD deze map <code>755</code> of <code>775</code> of <code>777</code>.

en: Be careful, you don't have <a href="%1$s" target="_blank">writing permissions</a> on <b>%3$s</b> minified cache folder (<code>%2$s</code>). To make <b>%3$s</b> work properly, please CHMOD <code>755</code> or <code>775</code> or <code>777</code> this folder.
nl_NL: Wees voorzichtig, je hebt geen <a href="%1$s" target="_blank">schrijfrechten</a> op <b>%3$s</b> verkleinde cache-map (<code>%2$s</code>). Om <b>%3$s</b> goed te laten werken, CHMOD deze map <code>755</code> of <code>775</code> of <code>777</code>.

en: Thank you. Your license has been successfully validated!
nl_NL: Bedankt. Je licentie is succesvol gevalideerd!

en: Key: <code>%s</code><br>Email: <i>%s</i>
nl_NL: Sleutel: <code>%s</code><br>E-mail: <i>%s</i>

en: Activate Imagify
nl_NL: Imagify activeren

en: Install Imagify for Free
nl_NL: Imagify gratis installeren

en: Speed up your website and boost your SEO by reducing image file sizes without loosing quality with Imagify.
nl_NL: Versnel je website en geef je SEO een boost door het reduceren van de grootte van afbeeldingsbestanden zonder het verlies van kwaliteit met Imagify.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WP-Rocket.me or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="%s">support forums</a>.
nl_NL: Een onverwachte fout trad op. Er kan iets fout zijn met WP-Rocket.me of de configuratie van deze server. Als je problemen blijft hebben, probeer dan de <a href="%s">ondersteuningsforums</a>.

en: All languages
nl_NL: Alle talen

en: Clear this post
nl_NL: Dit bericht legen

en: Purge this URL
nl_NL: Deze URL legen

en: Clear CloudFlare cache
nl_NL: CloudFlare cache legen

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: %s clear
nl_NL: %s leeg

en: Last step before enjoying the high performances of our plugin, please <a href="%s">Enter you API key</a> here.
nl_NL: Laatste stap voordat je kunt genieten van de topprestaties van onze plugin, <a href="%s">vul je API-sleutel</a> hier in.

en: Your license is not valid.
nl_NL: Je licentie is niet geldig.

en: You cannot add more websites. Upgrade your account.
nl_NL: Je kunt niet meer websites toevoegen. Upgrade je account.

en: This website is not allowed.
nl_NL: Deze website is niet toegestaan.

en: This license key is not accepted.
nl_NL: Deze licentiesleutel is niet geaccepteerd.

en: Every %d Minutes
nl_NL: Elke %d minuten

note: Description of the plugin/theme
en: The best WordPress performance plugin.
nl_NL: De beste WordPress-prestatieplugin.
